Szkolne-Mundurki.PL: Wypromuj swój wpis - katalog producentów szkolnych mundurków

Wypromuj swój wpis

Partnerzy serwisu: Zlewozmywak, oświetlenie
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odzieży męskiej oraz dodatków do ubioru wyjściowego, a takim dodatkiem są krwaty.

Serwis internetowy Szkolne-Mundurki.PL jest przeznaczony dla:
- szkół, rodziców, pracowników placówek edukacyjnych - pozwala na odszukanie producentów odzieży szkolnej z regionu działałności
- producentów odzieży szkolnej - pozwala na pozyskanie klientów

W chwili obecnej w serwisie znajduje się 242 wpisów.

ZAPYTANIE OFERTOWE O MUNDURKI SZKOLNE

 
Zadaj pytanie ofertowe

Jeśli szukasz wykonawcy mundurków - skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi. Po wypełnieniu formularza Twoje zapytanie ofertowe zostanie wysłane do wszystkich firm dostępnych w katalogu.

Zadaj pytanie ofertowe

Kolejność wyświetlania wpisów firm jest losowa - co dwie godziny jest losowana nowa kolejność wyświetlania wpisów. Dzięki wprowadzeniu losowania wpisy są wyświetlane w sprawiedliwy sposób - nie jest ważny czas dodania wpisu. Liczy się szczęście. Dzięki częstym losowaniom każda firma ma duże szanse by przynajmniej przez 2 godziny dziennie znajdować się w pierwszych wierszach spisu firm.

W chwili obecnej serwis internetowy szkolne-mundurki.pl jest jedynym serwisem, który umożliwia bezpłatne reklamowanie się firm szyjących mundurki. O serwisie pojawiła się wzmianka m.in. w Gazecie Wyborczej i w kilku pismach lokalnych.

Oprócz samego zainteresowania mediów właściciel robi wszystko by ściągnąć jak najwięcej potencjalnych klientów na mundurki szkolne. Strona szkolne-mundurki.pl wraz z 3 innymi serwisami partnerskimi (szkolnymundurek.pl, szkolny-mundurek.pl oraz mundurek.com) znajduje się na czołowych pozycjach na tematyczne frazy (szkolne mundurki, mundurki szkolne, mundurek szkolny, szkolny mundurek, mundurki, mundurek) w najpopularniejszych wyszukiwarkach (google.pl, onet.pl, live.pl itp.).

Dla firm, które poważnie podchodzą do spraw związanych z reklamą w Internecie przygotowałem możliwość wykupienia reklamy na stronach serwisów mundurkowych. Poniżej znajduje się przykładowy cennik:

Wpis premium

Jest to usługa, która powoduje wyświetlanie się wpisu firmy zawsze w pierwszym wierszu spisu. Wpis będzie wyświetlany dodatkowo w pierwszym wierszu w przypadku przeglądania województwa / powiatu / gminy, w którym jest zlokalizowana firma.
Ilość miejsc: 2 wpisy.
Cena za trzy miesiące: 600zł brutto.
Cena za jeden rok: 2000zł brutto.

Wpis premium na dane województwo

Jest to usługa, która powoduje wyświetlanie się wpisu firmy zawsze w pierwszym wierszu spisu w przypadku przeglądania przez odwiedzającego wojewóztwa / powiatu / gminy, w którym jest zlokalizowana firma.
Ilość miejsc: 2 wpisy na jedno województwo.
Cena za trzy miesiące: 60zł brutto.
Cena za jeden rok: 200zł brutto.

Dodatkowo każdy wpis premium zostanie wyróżniony specjalnym obramowaniem (w spisie firm) oraz na podstronie z opisem działałności firmy zostanie dodany napis: "Serwis szkolny-mundurek.pl poleca usługi tej firmy".

W przypadku zainteresowania formularz do zamówienia odpowiedniej usługi znajduje się na stronie służącej do edycji wpisu - otrzymali Państwo link do tej strony w liście elektronicznym potwierdzającym dodanie wpisu do serwisu.

W przypadku problemów, pytań lub wątpliwości - proszę o kontakt telefoniczny / elektroniczny.

Informacje o firmie:
Nazwa firmy: Krajniak.org Przemysław Krajniak
NIP: 764-237-83-99
REGON: 300417179

Adres siedziby:
Aleja Powstańców Wielkopolskich 76A/3
64-920 Piła

Telefon kontaktowy: 694 267 928

Adres e-mail: przemek@mundurek.com

Rachunek bankowy:
Kredyt Bank S.A.
55 1500 1041 1210 4005 1608 0000
Pierwszy internetowy katalog producentów szkolnych mundurków. W serwisie znajduje się spis firm szyjących szkolne mundurki. Szkoły poszukujące wykonawcy munduków szkolnych mogą zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie, a następnie skontaktować się z wybranymi producentami mundurków w celu zapoznania się ze wzorami odzieży szkolnej, kosztami szycia oraz z terminem dostarczenia mundurków szkolnych do szkoły.

Katalog zawiera spis firm zajmujących się szyciem tylko mundurków szkolnych.

Firmy produkujące odzież szkolną mogą dodać informacje o sobie zupełnie za darmo!

Mundurek szkolny | Mundurek | Szkolny mundurek
Szkolne-mundurki.pl istnieje od połowy stycznia 2007 roku. Polityka prywatności
Pomysł i realizacja: Krajniak.org Przemysław Krajniak.